Horcus/17 czerwca

Luksusowe wille w najpiękniejszych zakątkach Europy

Luksusowe wille w najpiękniejszych zakątkach Europy

Horcus Investment Group, to firma której jednym z głównych założeń jest ciągły rozwój i poszerzanie horyzontów. Jesteśmy dynamicznie rozbudowującą się spółką działająca na rynku nieruchomości, która powstała z pasji do wyjątkowej architektury.

I to właśnie pasja i nieustająca chęć rozwijania skrzydeł przyczyniła się do poszerzenia obecnie działającej struktury o nową gałąź nieruchomości, mianowicie zakup i wynajem dóbr luksusowych w Europie. Luksus to nie tylko najwyższy poziom usług i wyposażenia — to również unikatowość, której nie da się wycenić a w przypadku luksusowych nieruchomości, także miejsce ich lokalizacja. Obecnie Horcus Investment Group, pod marką Regent selekcjonuje luksusowe nieruchomości — również poza granicami Polski. Nasi klienci będą mogli wynająć luksusowe wille w najpiękniejszych zakątkach Europy.

Pierwsze wille jeszcze w tym sezonie przyjmą swoich gości na greckiej wyspie Zakynthos. Wynajmujący cieszyć się będą z prywatności w zaciszu luksusu wnętrz i pięknego otoczenia willi. Obecnie w portfolio Regent są 3 luksusowe wille w Grecji, niebawem dołączy też nowa lokalizacja — Chorwacja.

Dokładając największych starań aby goście mogli celebrować swoje wakacje, będziemy sukcesywnie zwiększać swoją ofertę o nowe usługi. Aby w pełni skorzystać z uroków wyspy Zakynthos, wynajmujący będą mogli czarterować znajdującą się w porcie łódź motorową. Do dyspozycji klientów będzie również czarter prywatnego samolotu. Najnowsza oferta to dla naszych klientów nie tylko pewna inwestycja jaką jest rynek dóbr luksusowych — to także oferta, która daje możliwość posiadania nie dających się wycenić chwil radości spędzonych w luksusowym otoczeniu.